Alltrade potwierdzony jako brytyjski dystrybutor - Inside CI story

To nowa marka matrycy w mieście. Australijska firma zarządzająca sygnałem HDMI i HDBaseT Blustream będzie dystrybuowana przez  Alltrade. "Blustream opracował gamę produktów dystrybucyjnych, które oferują niezrównane rzeczywiste możliwości AV", mówi Lee Harding, Kierownik Sprzedaży. „W standardzie wszystkie produkty Blustream oferują rozwiązania obsługujące 4K, zaawansowane zarządzanie EDUD i dwukierunkowe sterowanie podczerwienią.”


Mówi się, że łatwość instalacji jest kluczowym atrybutem marki. Nie tylko rozwiązania Blustream HDBaseT™ oferują dwukierunkowe PoE  w całym zakresie, oni dodali  Audio Return Channel (ARC) przez HDMI do sygnału HDBaseT™. "Oznacza to, nasi klienci przy użyciu produktów Blustream w swoich instalacjach mogą śmiało używać jako źródeł audio po raz pierwszy telewizora w ramach projektu multiroom." Sterownik integracji jest dostarczany do Control 4, Demopad, Elan, RTI i Systemów Savant. Line-up zawiera 4x4 HMXL44-Kit HDBaseT matrix; 8x8 HMXL88; HEX100ARC-KIT HDBaseT™ extender; RX70AMP HDBaseT extender z intetrated audio amp oraz HEX70B-Kit extender.

Aby wesprzeć wprowadzanie produktów, Blustream powołała specjalną bazę UK. "W Blustream mamy opracowany szereg pionierskich produktów, które oferują zarówno niezrównane możliwości, ale i punkty cenowe dla partnerów instalacji", mówi Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Phil Davis, dodając: "Alltrade ma na swoim koncie, jeśli chodzi o sprzedaż i pomoc techniczną produkty HDMI oraz HDBaseT™. W dynamicznie rozwijającym się rynku instalacji AV, firma jest doskonale zlokalizowana, aby być partnerem dystrybucyjnym Blustream w Wielkiej Brytanii."


Zakres produktów Blustream będzie demonstrowany na ISE 2015. Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, należy skontaktować się z Lee Harding z Alltrade na 01273 765166. Więcej o ISE 2015 na naszej stronie here >