Blustream AV wyznacza Sound Holding Ltd jako wyłącznego dystrybutora w Nowej Zelandii


Mamy przyjemność ogłosić powołanie Sound Group Holdings Ltd jako wyłącznego dystrybutora produktów Blustream w Nowej Zelandii.
 
Założona ponad 35 lat temu , Sound Group Holdings rozpowszechnia szereg globalnych marek AV, w  tym Yamahę, Klipsh, Speakercraft oraz Epson. Ze względu na ich udaną ekspansji przy niestandardowych rozwiązaniach instalacyjnych, firma jest doskonale zlokalizowana, aby zmaksymalizować potencjał sprzedaży Blustream. Mark Kruck, Kierownik Sprzedaży w Sound Holding Ltd skomentował nasze partnerstwo: "Bluestream oferuje nam wspaniałą okazję w ramach szybko rozwijającej się na rynku branży. Branża niestandardowych instalacji rozwija się w Nowej Zelandii, a dystrybucja HDBaseT jest kategorią produktu lokalnego. To wspaniałe, że szeroka gama produktów Blustream dostarcza zaawansowanych funkcji, w tym HDBaseT funkcje zawierające 4K, wyjście audio i ARC. To pozwoli nam ustawić markę jako prawdziwego lidera rynku w Nowej Zelandii ".
 
Firma Blustream wprowadziła niedawno pierwsze 20 produktów w nowej gamy zaawansowanych rozwiązań dystrybucyjnych HDMI i HDBaseT. W ciągu ostatnich trzech lat technologia HDBaseT zrewolucjonizowała rynek dystrybucji AV. Nigdy wcześniej nie było platformy, która może dostarczyć HDMI, RS-232, IR, PoH (PoE) oraz LAN po dedykowanej  infrastrukturze pojedynczego kabla UTP/CAT 6. Z dystrybucją do długości do 100m, obecnie produkty HDBaseT są określane jako rozwiązanie podstawowe na prawie wszystkich komercyjnych i mieszkaniowych instalacji AV.

Jako oficjalny zwolennik HDBaseT, Blustream jest zdecydowanie w czołówce tej technologii. Martyn Shirley, Dyrektor Operacyjny w Blustream skomentował: "Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu HDBaseT chipsetu nasi inżynierowie opracowali kompleksową ofertę na rynku rozwiązań, które wykorzystują najważniejsze nowe funkcje HDBaseT. Wszystkie nasze produkty od samego początku obsługują rozdzielczość 4K, a również zaprojektowaliśmy wyjście audio i funkcjonalność ARC do większości produktów. Integracja tych najważniejszych nowych funkcji ma zapewnić  od pierwszego dnia wiodąca na rynku gama produktów, w połączeniu z standardem usług i pomocy technicznej, które poprawią ofertę naszych partnerów dystrybucyjnych na całym świecie". Dane kontaktowe do Sound Group Holdings Ltd –


Kierownik Sprzedaży- Mark Kruck
E-mail - markk@soundgroup.co.nz
Strona - www.soundgroup.co.nz
Tel - +64 21 714 643

Sound Group Holdings

Unit B / 3 Rothwell Avenue,
Albany,
Auckland,
New Zealand

Tel 64 9 415 6680 Fax 64 9 415 6683