Zaawansowana dystrybucja audio-video i technologia HDBaseT™

Szkolenie z zaawansowanej dystrybucji audio-video

Szeroko zakrojone badania uwidoczniły potrzebę rynkową dla marki zajmującej się Audio-Video, która mogłyby dostarczyć sygnał z wiodącą w branży wydajnością i co najważniejsze niezawodnością. Spowodowało to opracowanie przez nas szeregu rozwiązań HDBaseT oraz HDMI, które zapewniają zaawansowaną integrację AV w jakimkolwiek środowisku instalacyjnym. Nasze produkty zostały zaprojektowane i skonstruowane przez zespół światowych specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży AV. Jako nowa opcja na polskim rynku w branży instalacji niestandardowych, służących do zaawansowanej dystrybucji HDMI będziemy mieli okazję poprowadzić szkolenie w Szczecinie.

Do kogo?

Organizowane szkolenie, podczas którego padną najważniejsze informacje dotyczące branży AV i dystrybucji sygnału HDMI poprzez innowacyjny standard HDBT, dedykowane jest specjalistom z branży, instalatorom, sprzedawcom sprzętu, firmom eventowym oraz wszystkim, którzy korzystają w swojej pracy z tego rodzaju rozwiązań lub chcieliby poszerzyć swoją ofertę i wiedzę.

O czym?

Podczas szkolenia przedstawimy najbardziej innowacyjną na świecie technologię HDBaseT™ oraz jej możliwości takie jak: przesyłanie nieskompresowanego sygnału wideo full HD, audio, internetu, sygnałów sterowania oraz dostarczania zasilania 100W przez pojedynczy kabel LAN. HDBT pozwala na transfer wideo o wysokiej rozdzielczości 4K (4096 x 2160) oraz obrazu 3D. Dzięki wykorzystaniu kabla „skrętki” możemy uzyskać wysoką jakość sygnału do 100m bez wykorzystania kabli HDMI. Podczas szkolenia oprócz technicznych informacji, uzyskają Państwo wiedzę o naszych sztandarowych produktach takich jak matryca do krosowania sygnału audio-wideo, która potrafi przesłać sygnał nawet do 70m, obsługiwać obraz w 4K i w technologii HDBT.

Program w skrócie:


Kiedy i gdzie?

Data:09.09.2015
Godzina: 08:00
Miejsce: ul. Basenowa 6 w Szczecinie (budynek INLOGIC)
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przed przybyciem prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego na training@blustream.pl

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu spotkania.


Formularz zgłoszeniowy >>