Wiodące w branży funkcje HDBaseT

Niezawodność produktów

Produkty Blustream oferują niezrównany poziom wydajności i niezawodności. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane i zatwierdzone w zgodzie z formami wszystkich uznanych fabryk tworzących ekrany telewizorów i sprzętu AV.

Badania i rozwój

Ponad 30 inżynierów R&D działa na trzech kontynentach, w celu opracowania najnowszych rozwiązań Blustream. Blustream wspiera innowacyjność  w sercu branży instalacji niestandardowej.

Pomoc techniczna

Z pierwszymi pytaniami specyfikacji projektów poprzez wiodące rozwiązania posprzedażowe, wsparcie oraz szkolenia – z pełnym zaufaniem Blustream odpowiada na pytania naszych partnerów za pośrednictwem telefonu, lub e-mail w ciągu 24 godziny.

Logistyka

Z naszych siedzib w Australii i Wielkiej Brytanii, możemy wspierać naszych partnerów handlowych, nawet z dostawami do następnego dnia w całej Australii i Europie. Rozumiemy i jesteśmy otwarci na potrzeby naszych partnerów, dlatego odpowiednio zainwestowaliśmy w zapasy magazynowe. Dzięki temu klienci Blustream mogą liczyć na dostępny towar w dowolnym momencie.