O Blustream

Założona w Melbourne, w Australii, firma Blustream to ambitny zespół zajmujący się produktem AV. Wykorzystując bogate doświadczenie w elektronice użytkowej i  branży multiroom AV, stworzyliśmy produkty do dystrybucji HDMI, które oferują znacznie więcej dla AV, architekta, instalatora, zarówno pod względem cech produktu jak i ceny.

Pracując nad produktem z zespołem pochodzącym z trzech kontynentów, mamy unikalną możliwość uzyskania istotnych informacji zwrotnych z rynku z perspektywy globalnej. To pozwala nam opracować szereg produktów, które oferują niezrównane rzeczywiste możliwości, które z kolei zwiększają zdolność produktów AV w każdym środowisku. Standardowo wszystkie produkty Blustream oferują wsparcie w rozwiązaniach  4K, a wszystkie rozwiązania HDBaseT zapewniają dwukierunkowe PoE, gwarantując instalatorowi  niespotykaną elastyczność podczas instalacji systemu wideo multiroom. Jesteśmy również pierwszym producentem, który w pełni integruje kanał zwrotny audio (ARC) przez HDMI do sygnału HDBaseT. To oznacza, że instalatory za pomocą Blustream mogą śmiało użyć TV jako źródła dźwięku w systemie multiroom.

Nasze siedziby są zlokalizowane w Melbourne w Australii oraz Nottingham w Wielkiej Brytanii. Z obu lokalizacji nasi doświadczeni menedżerowie są cały czas do dyspozycji, aby usprawnić zakupy oraz zapewnić wsparcie techniczne dla naszych klientów. Wszystko w połączeniu z badaniami  i działaniami szkoleniowymi gwarantuje, że nasze produkty mogą być instalowane w każdym środowisku AV z pełnym zaufaniem. Z dumą dostarczamy 24 godziny technicznego wsparcia przez telefon, e-mail i Skype dla naszych partnerów handlowych na całym świecie.